Bilgi ve Belge Yönetim Sistemi

belge format

Eldeki Verileri Olduğu Gibi Kullanır

Word, Excel, PDF, AutoCAD, Netcad, veri tabanları, e-postalar, web sayfaları ve sosyal medya gibi 200’ü aşkın formattaki veriyi doğrudan kullanır.

bulunabilir hale getir

Aranabilir Hale Getirir

Akllı özellikleri ile bütün verileri içeriğinden aramanızı, görüntülemenizi ve analiz etmenizi sağlar. Üst yönetim dahil tüm çalışanların bilgiye erişim, paylaşım, yedekleme ve analiz ihtiyaçlarını karşılar.

bilgiye kolay erişim

Esas İşinize Odaklanmanızı Sağlar

Mobil veya internet tarayıcı üzerinden dilediğiniz kişi ve paydaşlarla bilgi, belge paylaşmanızı, not almanızı, değişikliklerden anında haberdar olmanızı sağlayarak işinize odaklanmanıza yardım eder.

Önemli Özellikler

yapay zeka

Yapay Zeka

DIJI MAM Yapay Zeka üzerine kuruludur. Bu sayede dokümanları sizin okuduğunuz gibi okur ve anlar. Var olan veri harici sizden veri girmenizi istemez.

akıllı arama

Akıllı Kurumsal Arama

Kurumunuzda mevcut tüm verileri tek bir noktadan aramanızı sağlar. Ayrı ayrı yazılımlara bakmaktan, çeşitli folderlarda aramaktan sizi kurtarır. Dokümanları, e-Postaları, eBYS, CRM, ERP veritabanlarını ve Sosyal Medyayı da ekleyebilirsiniz

akıllı arşiv sistemi

Akıllı Arşiv

Arşiviniz kendiliğinden oluşur. Evrakları taramanız yeterlidir. OCR otomatiktir ve metaveri/index bilgi girişi gerekmez. Arşivde büyük zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Diji Mam, güncel dokümanlar ile arşiv arasındaki çizgiyi kaldırır.

arşiv sistemi öne çıkan özellikler
arşiv site map

Harita Özelliği

Dokümanların içinde yer alan il, ilçe, sokak, parsel numarası veya tanımlayacağınız konumsal bilgileri otomatik olarak haritaya çizer. Dokümanlarınızdan harita elde edersiniz. Müşterilerin haritası, encümen kararlarının haritası, faaliyetlerin haritası veya haberlerin haritası gibi..

ortak çalışma

Ortak Çalışma

DIJI MAM birlikte çalıştığınız kişi ve kurumlar ile çok daha sağlıklı çalışmanızı sağlar. E-postalarda kaybolan veya en son versiyonu belli olmayan dosyalardan sizi kurtarır. Alınan notlardan, eklenen dosyalardan anında haberiniz olur. Kurumsal hafızanızı korur.

esnen lisanslama

Esnek Lisanslama

Esnek lisanslama seçenekleri ile tek kullanıcı veya 10 ve daha üzeri sayılarda lisanslayabilirsiniz. Kiralama veya sahip olma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Modüler yapısı ile geniş uygulama seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.